Kurumsal

Odak Noktası Web Tasarım Olan Bir Tasarım Ajansıyız

Web Tasarım Firması

Kavaz Web Tasarım 2005 Yılında Kuruldu

Kavaz Web Tasarım 2005 yılında Deniz KAVAZOĞLU tarafından kurulmuştur.2006 yılında resmi kayıt işlemleri tamamlanarak faaliyetlerine hız vermiştir.Daha baştan kendi içerik yönetim sistemini kodlayan firmamız bu alanda Antalya’da ilk sırada yer almaktadır.

İçerik yönetim sistemi, web sitesinin içeriğini müşterinin yönetebildiği, sayfa, resim, haber, link ve benzeri içerikleri kendisinin kolaylıkla yükleyebileceği yazılımdır.

Kavaz Web Tasarım

Mobil Öncelikli Web Siteleri Tasarlıyoruz

Sektördeki gelişmeleri eş zamanlı takip eden firmamız html ile başlayan daha sonra flash siteler ile devam eden süreçte son olarak Bootstrap Framework ile tamamen mobil öncelikli sistemlere geçiş yapan ilk firmalardandır.

Şimdilerde Bootstrap 4 ve Webant (İçerik Yönetim Sistemi) ile web tasarımı yapan Kavaz Web Tasarım kaliteli web siteleri ve köklü yapısı ile web tasarım sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Tasarım Ajansı

Çok Yönlü Bir Tasarım Ajansıyız

Kavaz Web Tasarım müşteri talepleri doğrultusunda web programlama, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları ve fotoğraf çekimi alanlarında da hizmet vermektedir.Bu alanlarda hizmet vermek, hizmet odağının kayması anlamına gelmediği gibi müşterinin ihtiyaçlarını kurumsal ve köklü bir yapı ile karşılama çabasıdır.

Dünyadaki son tasarım trendlerini takip eden, tasarım kaynaklarından azami şekilde faydalanma çabasındaki firmamız Antalya’da yeni ofisinde çalışmalarını sürdürmektedir.